Wereldkampioenschap ITF Taekwon-Do

jesoloWK2015Het WK 2015 gaat door van 27 t.e.m. 31 mei in Jesolo, Italië.
In de nationale selectie werd Bram De Corte opgenomen voor junior male tul I°dan en junior male sparring -62kg. Ook Alexia Pagalis was geselecteerd, maar zij kan er door schoolexamens niet bij zijn.

Annick Van Driessche is de Belgische scheidsrechter, en tevens official voor de 2-jaarlijkse ITF Congress Meeting, alsook head of delegation.
Sotirios Pagalis maakt deel uit van de Belgische delegatie als computer assistant voor het scoring system.

Programma :

  • maandag 25 mei : vertrek van het nationale team, registratie van het team
  • dinsdag 26 mei : scheidsrechtersmeeting, coach meeting, weigh-in, openingsceremonie
  • woensdag 27 t.e.m.zondag 31 mei : competitie
  • vrijdag 29 mei : ITF Congress Meeting
  • maandag 1 juni : terugkomst Belgisch team

Wie Bram en de andere Belgische atleten wil volgen, kan dat via deze website, via Facebook, via www.itfbelgium.be of via http://wchamp2015.pztkd.lublin.pl/

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Kubb-tornooi Ge-Baek

kubbDe dames van het activiteitencomité Ge-Baek organiseerden op zaterdag 9 mei een Kubb-toernooi voor de leden.
Het werd een fantastische namiddag, en alle aanwezigen waren blij kennis te kunnen maken met het spel.
De competitiegeest kwam bij de meeste deelnemers al gauw boven….
In totaal werden 9 spelletjes gespeeld, telkens in nieuwe ploegen : eerst een mix van jong en iets minder jong, dan de jongens tegen de meisjes en op het einde nog het jong geweld tegen de wat oudere generatie.
Zeker voor herhaling vatbaar.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Holland Cup

hollandcup2015Op deze 6de editie van de Holland Cup waren bijna 600 deelnemers aanwezig uit 88 clubs, vanuit 28 landen, met ook 80 scheidsrechters. Op zaterdag 11 april werd de 60ste verjaardag van Taekwon-Do gevierd.

Ge-Baek deed het weer goed:

  • Zilver tul female junior I°dan: Alexia Pagalis
  • Zilver tul male junior I°dan : Bram De Corte

Beiden moesten verschillende rondes afleggen (meer dan 30 tegenstanders), met verschillende leden uit nationale teams.

  • Goud tul jeugd meisjes 10°-9°kup : Jessica Geerinck
  • Zilver sparring jeugd meisjes B -160cm : Tabitha Van Lierde
  • Zilver tul jeugd jongens 6°-5°kup : Damir Abdulin
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail