Categoriearchief: BK

Belgisch Kampioenschap 2019

Andenne, zondag 24 februari

Op dit 29ste BK waren 230 deelnemers aanwezig, evenals 46 scheidsrechters en 39 coachen. Ge-Baek behaalde 37 medailles, waarvan 11 nationale titels:

  • Kilan Verbraeken: goud tul
  • Sofia Abdulina: brons tul, goud specials
  • Noah De Messemaeker: zilver tul
  • Tabitha Van Lierde: zilver power breaking, goud tul
  • Lisa Ghijsens: brons power breaking, zilver sparring, goud specials, brons tul
  • Nikita Van Verdegem: zilver sparring, brons tul
  • Damir Abdulin: brons power breaking, zilver sparring, zilver specials, zilver tul
  • Mike Van Craenenbroeck: brons sparring, brons tul
  • Mattiz Verbraeken: goud kids sparring
  • Esther Meulemeester: brons ‘Queen of Fight’, goud power breaking, zilver sparring, zilver tul
  • Indra Ongena: zilver sparring
  • Hans Van Lierde: zilver power breaking
  • Jorèll Van Gasse: zilver sparring, goud tul
  • Ruben Sergeant: zilver sparring
  • Roeland Heirbaut: goud sparring, zilver specials, zilver tul
  • Suela De Messemaeker: brons sparring
  • Jessica Geerinck: goud tul, goud sparring, goud specials
  • Team Ge-Baek zwart (Tabitha, Lisa, Damir): zilver teamtul
  • Team Ge-Baek gekleurd (Indra, Jessica, Nikita, Mike) brons teamtul
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

28ste Belgisch Kampioenschap

Sint-Lievens-Houtem, zondag 25 februari

Met 222 deelnemers uit 14 clubs en 40 scheidsrechters en assistenten.

Ge-Baek behaalde 39 medailles, waaronder 17 nationale titels:

  • Tabitha Van Lierde: brons power, brons tul
  • Lisa Ghijsens: zilver sparring, zilver specials, goud tul
  • Bo De Blieck: brons sparring, brons tul
  • Anneleen Heirbaut: goud sparring
  • Imara Tielens: brons sparring
  • Damir Abdulin: zilver power, goud sparring, goud specials, zilver tul
  • Erika Knihti-Van Driessche: goud power, zilver tul
  • Esther Meulemeester: zilver power, goud sparring, goud tul
  • Hans Van Lierde: goud power
  • Roeland Heirbaut: zilver sparring, goud specials, brons tul
  • Sven Serluppens: brons tul
  • Kilan Verbraeken: brons specials
  • Indra Ongena: brons tul
  • Hans Rombaut: goud tul
  • Mike Van Craenenbroeck: zilver specials
  • Frouke Roels: goud sparring
  • Jessica Geerinck: goud tul, goud sparring, goud specials
  • Sofia Abdulina: brons specials
  • Nikita Van Verdegem: goud sparring, brons specials
  • Abderrahmane Akkad: zilver sparring

 

  • Team Ge-Baek zwart (Erika, Esther, Roeland): goud teamtul junior/senior
  • Team Ge-Baek rood-blauw (Lisa, Bo, Tabitha, Indra, Damir): zilver teamtul junior/senior
  • Team Ge-Baek groen (Jessica, Mike, Kilan): goud teamtul jeugd
  • Team Ge-Baek geel (Nikita, Frouke, Sofia): brons teamtul jeugd


Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail