Hou de datum vrij: 16 februari 2020, vanaf 9.30 uur, Stedelijk Jeugd- en Sportcomplex.
Categorie archieven: BK
Belgisch Kampioenschap 2019
Andenne, zondag 24 februari
Op dit 29ste BK waren 230 deelnemers aanwezig, evenals 46 scheidsrechters en 39 coachen. Ge-Baek behaalde 37 medailles, waarvan 11 nationale titels:
- Kilan Verbraeken: goud tul
- Sofia Abdulina: brons tul, goud specials
- Noah De Messemaeker: zilver tul
- Tabitha Van Lierde: zilver power breaking, goud tul
- Lisa Ghijsens: brons power breaking, zilver sparring, goud specials, brons tul
- Nikita Van Verdegem: zilver sparring, brons tul
- Damir Abdulin: brons power breaking, zilver sparring, zilver specials, zilver tul
- Mike Van Craenenbroeck: brons sparring, brons tul
- Mattiz Verbraeken: goud kids sparring
- Esther Meulemeester: brons ‘Queen of Fight’, goud power breaking, zilver sparring, zilver tul
- Indra Ongena: zilver sparring
- Hans Van Lierde: zilver power breaking
- Jorèll Van Gasse: zilver sparring, goud tul
- Ruben Sergeant: zilver sparring
- Roeland Heirbaut: goud sparring, zilver specials, zilver tul
- Suela De Messemaeker: brons sparring
- Jessica Geerinck: goud tul, goud sparring, goud specials
- Team Ge-Baek zwart (Tabitha, Lisa, Damir): zilver teamtul
- Team Ge-Baek gekleurd (Indra, Jessica, Nikita, Mike) brons teamtul
Aankondiging Belgisch Kampioenschap 2019
28ste Belgisch Kampioenschap
Sint-Lievens-Houtem, zondag 25 februari
Met 222 deelnemers uit 14 clubs en 40 scheidsrechters en assistenten.
Ge-Baek behaalde 39 medailles, waaronder 17 nationale titels:
- Tabitha Van Lierde: brons power, brons tul
- Lisa Ghijsens: zilver sparring, zilver specials, goud tul
- Bo De Blieck: brons sparring, brons tul
- Anneleen Heirbaut: goud sparring
- Imara Tielens: brons sparring
- Damir Abdulin: zilver power, goud sparring, goud specials, zilver tul
- Erika Knihti-Van Driessche: goud power, zilver tul
- Esther Meulemeester: zilver power, goud sparring, goud tul
- Hans Van Lierde: goud power
- Roeland Heirbaut: zilver sparring, goud specials, brons tul
- Sven Serluppens: brons tul
- Kilan Verbraeken: brons specials
- Indra Ongena: brons tul
- Hans Rombaut: goud tul
- Mike Van Craenenbroeck: zilver specials
- Frouke Roels: goud sparring
- Jessica Geerinck: goud tul, goud sparring, goud specials
- Sofia Abdulina: brons specials
- Nikita Van Verdegem: goud sparring, brons specials
- Abderrahmane Akkad: zilver sparring
- Team Ge-Baek zwart (Erika, Esther, Roeland): goud teamtul junior/senior
- Team Ge-Baek rood-blauw (Lisa, Bo, Tabitha, Indra, Damir): zilver teamtul junior/senior
- Team Ge-Baek groen (Jessica, Mike, Kilan): goud teamtul jeugd
- Team Ge-Baek geel (Nikita, Frouke, Sofia): brons teamtul jeugd